Warta górą w meczu z KSZO

Warta Poznań pokonała 2:1 III-ligowy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w środowym starciu w I rundzie Fortuna Pucharu Polski i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek.

Spotkanie rozpoczęło się wybornie dla pomarańczowo-czarnych, bo już w 5. minucie gry KSZO objął prowadzenie. „Jedenastkę” na gola zamienił Michał Nawrot.

W 16. minucie było już 1:1. Autorem trafienia był Wiktor Kamiński, wychowanek KSZO, który pięknym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Zespół Warty Poznań doczekał się drugiej bramki w 32. minucie. Konrad Matuszewski przedłużył podanie do Dario Vizingera, który wpakował piłkę do siatki. Od tego momentu gra nieco zwolniła i do końca pierwszej połowy nie oglądaliśmy już sytuacji bramkowych.W drugiej połowie kibice przy Świętokrzyskiej goli nie ujrzeli i mecz zakończył się zwycięstwem 'zielonych’ 2:1.