Wyprzedaż porcelany w fabryce Ćmielów-Chodzież

Do soboty trwa doroczny kiermasz w Polskich Fabrykach Porcelany Ćmielów -Chodzież.

Na klientów na placu przed fabryką oraz w fabrycznym sklepiku czekają ogromne ilości wyrobów porcelanowych w atrakcyjnych cenach. Są tam pojedyncze modele pozostałe z różnych kolekcji, są i całe serwisy kawowe, do herbaty i obiadowe. Można kupić pojedyncze modele filiżanek.

Wyprzedaż przyciąga wielu miłośników ceramiki, którzy ustawiali się w długich kolejkach aby skorzystać z zakupowej okazji.

– Ja zawsze kochałam i kocham porcelanę, trzeba wspierać lokalne biznesy. Ćmielów jak najbardziej wpisuje się w moje gusta, jak widać wybrałam motyw gąsek, bo lubię takie sielskie motywy. Udało mi się jeszcze złapać końcówkę serii. Dreszczyk emocji był, gdy na samym początku chodziłam między tymi alejkami i wybierałam, to była walka, kto pierwszy ten lepszy – mówiła nam pani Joanna.

Kiermasz w piątek czynny jest w godzinach od 10 do 17, a w sobotę od 9 do 13.

– Palet na pewno nam nie zabraknie, dlatego że na magazynie mamy przygotowane około 20 ton towaru na ten kiermasz. Obecnie na placu jest około 150 palet z bardzo różnym asortymentem. Mamy asortymenty klasyczne, nowoczesne, niedekorowane, dekorowane, więc każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Sebastian Kozłowski, członek zarządu spółki Ćmielów-Chodzież.

/mjk/

 

Ważne wydarzenia