Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowego prezesa

1 czerwca stanowisko prezesa Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej obejmie Szczepan Pożoga, dotychczasowy pracownik tej spółdzielni . Rada Nadzorcza rozstrzygnęła właśnie konkurs.

Do konkursu na prezesa OSM stanęło ośmiu kandydatów, a cztery osoby zostały skierowane do drugiego etapu i w czwartek uczestniczyły w rozmowach kwalifikacyjnych. – Pan Pożoga pełnił dotychczas w spółdzielni funkcję kierownika działu eksploatacji i na stanowisku tym był od ośmiu lat. Wcześniej też był pracownikiem spółdzielni. Przez ten czas dał się poznać, jako osoba zaangażowana, ma bardzo dużą wiedzę i wykształcenie techniczne. Przedstawił koncepcję funkcjonowania spółdzielni, która zadowalała nas, dobrze się zaprezentował podczas rozmowy, gdy zadawaliśmy pytania i dlatego Rada Nadzorcza wskazała go na nowego prezesa – informuje Grażyna Chudzińska, przewodnicząca Rady Nadzorczej OSM.
Szczepan Pożoga zastąpi na stanowisku prezesa Marka Zarębę, który zrezygnował z kierowania Ostrowiecką Spółdzielnią Mieszkaniową z powodów osobistych.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia