Nowa Lewica w trasie po województwie świętokrzyskim. Uzupełnia program wyborczy

Fot. Facebook Marek Rutka

Programowa Trasa Lewicy w Świętokrzyskiem. Jutro (czwartek 16 marca) parlamentarzyści Nowej Lewicy spotykać się będą z mieszkańcami m.in. Kielc, Końskich, Skarżyska – Kamiennej, Starachowic i Ostrowca. W Ostrowcu będzie posłanka Beata Maciejewska oraz poseł Maciej Rutka.

– Będzie można przyjść, swobodnie wejść i bez cenzury zadawać pytania parlamentarzystom, którzy tu przyjadą. A przyjeżdżają, by prezentować działania i projekty lewicy i nasz program, z którym chcemy wystartować w wyborach parlamentarnych jesienią – mówi Krzysztof Adamski z Nowej Lewicy w Ostrowcu.
Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się w Osiedlowym Domu Społecznym 'Malwa’ na os. Stawki 45 o godz. 16. Wcześniej zaplanowano konferencję prasową z dziennikarzami.
Jak dodaje Krzysztof Adamski, spotkania z mieszkańcami służą także temu, by program Nowej Lewicy uzupełnić o sprawy, które dla wyborców są ważne. – My, jako lewica, spotykamy się z ludźmi i chcemy poznać to, co ich boli, jakie mają problemy, z czym się borykają. I do tego się ewentualnie odnosić, czy to bezpośrednio na takim spotkaniu, czy też później w postaci zapisów, które zostaną włączone w program Nowej Lewicy – podkreśla Krzysztof Adamski.

Dodajmy, że w regionie będzie jutro także szef Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty. Spotka się z mieszkańcami Kielc.

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia