Przebierańcy w Szwajcarii Bałtowskiej. W sobotę zjazdowe Snow Party

Klauny, księżniczki, Spidermeny, Zorro, dinozaury – postacie z przeróżnych bajek, filmów i z historii mogą pojawić się w najbliższą sobotę na stokach Szwajcarii Bałtowskiej. Stacja organizuje w tym dniu doroczną Nocną Jazdę Przebierańców, czyli imprezę Snow Party
– Przygotowaliśmy dla uczestników dwie kategorie. Pierwsza dla dzieci do 12 roku życia. I druga, dla dzieci powyżej 12 roku życia oraz osoby dorosłe. Snow Party to impreza skierowana do osób, które lubią kreatywność, chcą dzielić się nią z publicznością, a przede wszystkim lubią dobra zabawę – mówi Żaneta Choinka z działu marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
I dodaje, że każde Snow Party potrafiło zaskoczyć organizatorów, bo kreatywność i pomysłowość uczestników była ogromna. A to ważne, bo za najlepsze przebranie można wygrać nagrody w konkursie. Trzeba się do niego zapisać w dniu imprezy w biurze zawodów od 20 do 22, które znajduje się na stoku z wyciągiem orczykowym.
– Konkurs zostanie rozstrzygnięty 24 lutego na oficjalnym profilu facebookowym Szwajcarii Bałtowskiej, bo to właśnie nasi obserwatorzy zdecydują, które przebranie zrobiło największą furorę. Zwycięzcy otrzymają również nagrody rzeczowe – podkreśla Żaneta Choinka. Głosowanie rozpocznie się w poniedziałek 20 lutego na profilu facebookowym Szwajcarii Bałtowskiej.
Snow Party potrwa do północy, towarzyszyć narciarzom będzie muzyka na żywo, tym razem to rytmy klubowe.
W sobotę tradycyjnie także Ice Party na lodowisku z pokazem laserów. To w godz. 19.30 – 21.30.
Żaneta Choinka zachęca także do odwiedzenia wioski św. Mikołaja, bo ten niedługo opuści Bałtów.
– Nadal można spotkać się ze św. Mikołajem czy też panią Mikołajową i bawić się z elfami. Natomiast w kawiarni Sabat Cafe w Juraparku można wziąć udział w warsztatach kreatywnych zdobienia pierników – zachęca Żaneta Choinka. Wioska św. Mikołaja czynna będzie jeszcze tylko do końca lutego.
/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia