Pierwsze Śniegowisko z Radiem Ostrowiec. Zimowe szaleństwo w Szwajcarii Bałtowskiej

Za nami, zorganizowane po raz pierwszy, Śniegowisko z Radiem Ostrowiec w Szwajcarii Bałtowskiej. Całe piątkowe południe wypełnione było dobrą zabawą i sportową rywalizacją w wykonaniu młodych zawodników.

Zgłosiło się sześć, dziesięcioosobowych drużyn ze szkół podstawowych w powiecie ostrowieckim.

Dzieci od początku mówiły, że liczy się dla nich przede wszystkim zabawa.

Uczestnicy Śniegowiska sprawdzali się w hokeju na lodzie, zjeździe na jabłuszkach, biegach w rakietach śnieżnych, wyścigach z sankami, w których trudność polegała na tym, że siedzącego na nich kolegę trzeba było wciągnąć pod górkę. Słowem tych zabawach, które nieodłącznie kojarzą się z zimą.

Całą rywalizację wygrali po zaciętej walce podczas przeciągania liny uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego, którzy przed tą konkurencją byli na miejscu trzecim. Drugie miejsce przypadło uczniom „Czwórki”, a trzecie reprezentacji Dwunastki. Wszyscy uczestnicy naszej zabawy dostali pamiątkowe medale.

Finału też pewnie długo nie zapomną, bo dzięki pomocy Patryka – instruktora Szkoły Tańca Progres, razem zatańczyli wielki hit ostatnich tygodni, czyli Taniec Wednesday.

Pierwsze Śniegowisko z Radiem Ostrowiec zorganizowaliśmy wspólnie z Bałtowskim Kompleksem Turystycznym, Stowarzyszeniem na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej 'Szansa” i Szkółką Narciarską Amigo Ski.

Podziel się

Ważne wydarzenia