Sobotnie tańce na lodzie i szusy na stokach czekają na gości Szwajcarii Bałtowskiej

O godz. 20 w sobotę rozpocznie się kolejna, druga już Nocna Jazda na stoku Szwajcarii Bałtowskiej. Do północy będzie można szusować na nartach przy muzyce na żywo prezentowanej przez DJ-eja.

– Nadal do dyspozycji narciarzy oddajemy wyciąg orczykowy. W nocy w piątek rozpoczęliśmy naśnieżanie wszystkich trzech tras zjazdowych, co sprawi, że warunki do jazdy będą bardzo dobre  – mówi Żaneta Choinka z działu marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
Stoki w sobotę i niedziele czynne będą już od godziny 9. W pozostałe dni otwierane są o godz. 10.
W tę sobotę odbędzie się też trzecia edycja Ice Party, czyli dyskoteki na lodowisku. Od godz. 19.30 do 21.30 do tanecznej jazdy zachęcać będzie DJ, który zagra największe przeboje lat 80-tych i 90-tych.
– Wydarzenie to cieszy się ogromną popularnością. Zapraszamy do wspólnej zabawy i odwiedzenia nas w czasie weekendu. Dodam, że wszystkie atrakcje Kompleksu są do dyspozycji naszych gości – zapewnia Żaneta Choinka.
Ice Party towarzyszyć będzie dwugodzinny pokaz laserów. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy i kaski ochronne. Początkującym lekcji mogą udzielić instruktorzy.
/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia