Bezpłatne warsztaty muzyczne i koncert w Opatowie. Trwają zapisy

Bezpłatne warsztaty muzyczne i koncert noworoczny z udziałem absolwentów prestiżowej uczelni muzycznej Berklee College of Music, czyli pochodzącą z Ostrowca wokalistką Malwiną Masternak i pianistą jazzowym Inigo Ruiz de Gordejuela organizują Opatowskie Szkoły Sztuk Artystycznych i Fundacja Polemika.

Odbędą się w opatowskiej restauracji Żmigród w piątek 6 stycznia. Zajęcia warsztatowe z gitary, gitary basowej i perkusji poprowadzą z kolei muzycy związani z Świętokrzyską Szkołą Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Opatowie: Łukasz Malinowski, Dariusz Jurkowski i Zdzisław Staniszewski. -Całe wydarzenie jest bezpłatne, zarówno wstęp na koncert, jak i udział w warsztatach. Na koncert obowiązywać jednak będą zaproszenia, o czym informujemy w naszych mediach społecznościowych. Kartę zgłoszenia udziału w warsztatach również można pobrać z Facebooka – mówi Zdzisław Staniszewski, perkusista i twórca Opatowskich Szkół Sztuk Artystycznych.
Szczegółów dotyczących warsztatów i koncertu noworocznego, a także karty zgłoszeniowej na warsztaty muzyczne należy szukać na facebookowych profilach Opatowskich Szkół Sztuk Artystycznych i Zdzisława Staniszewskiego.

/mag/

Ważne wydarzenia