WUP i Krzemienny Krąg zapraszają przedsiębiorców na szkolenie

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pod nazwą 'Nowa perspektywa, nowe możliwości’ organizują w Ostrowcu Świętokrzyskim w najbliższy poniedziałek, 21 listopada Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg i Wojewódzki Urząd Pracy.

– Jest to spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego uzyskają informacje pozwalające zwiększyć konkurencyjność ich firm. Spotkanie będzie podzielone na dwie części. W pierwszej przekazane zostaną informacje na temat możliwości pozyskania środków na projekty wspierające rozwój kwalifikacji pracowników, pracodawców oraz osób samozatrudnionych. To jest związane z bazą usług rozwojowych. Druga część spotkania będzie poświęcona omówieniu działań na rzecz osób tracących zatrudnienie oraz wzmacniające potencjał ludzki poprzez profilaktykę zdrowotną i eliminację czynników ryzyka w miejscu pracy – zapowiada Jarosław Kuba, prezes Krzemiennego Kręgu.

Spotkanie poprowadzą Agnieszka Kobus-Widz z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach oraz Katarzyna Kubicka, dyrektor departamentu wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego. Spotkanie w najbliższy poniedziałek odbędzie się w starostwie powiatowym w godzinach 10-12. Swój udział wcześniej trzeba zapowiedzieć do końca tego tygodnia. Zgłoszenia mailem należy przesyłać do Lokalnej Grupy Działania Krzemienny Krąg na adres biuro@krzemiennykrag.info. Informacje są udzielane z kolei pod numerem 41 252-72-33.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia