V Ostrowiecki Półmaraton Leśny

W niedzielę, 2 października na terenie Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu 'Krzemionki” odbędzie się piąta odsłona Ostrowieckiego Półmaratonu Leśnego.

Pod tą nazwą kryje się cykl biegów, wśród których głównym jest półmaraton, ale podobnie jak w roku ubiegłym nie zabraknie biegu na 7 km – tak zwanej Leśnej Siódemki. W ramach imprezy odbędzie się też marsz Nordic Walking. W tej chwili swój udział w zawodach zgłosiło ok. 200 osób, ale można się jeszcze zapisywać.

-Wystarczy, że wejdziemy na facebooka wydarzenia i klikniemy w odpowiedni link, który przekieruje nas do strony z zapisami – informuje Anna Bober ze Stowarzyszenia Biegaczy „OstroBiec”.

Zapisy możliwe będą również w biurach zawodów: w sobotę 1 października w siedzibie Biura i Ochrony Mienia 'Skorpion’ od godziny 16.00 i przed rozpoczęciem rywalizacji biegaczy na terenie muzeum i rezerwatu od godz.8.00. Dla najszybszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody. Wszyscy za udział dostaną okolicznościową koszulkę i medal. Start półmaratonu przewidziano na godz 10.00. Bieg na 7 km i marsz nordic walking wystartuje o 10.30. Radio Ostrowiec objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia