Małżeństwo z Ostrowca potrzebuje pomocy po ciężkim wypadku motocyklowym

Potrzebna jest pomoc dla małżeństwa z Ostrowca. Agnieszka i Paweł, jadąc na motocyklu ulegli w sierpniu poważnemu wypadkowi.

Fundacja „Bo w nas jest moc” zbiera pieniądze na ich leczenie i rehabilitację.
– Na drodze pod Brzeskiej z drogi podporządkowanej wyjechał na nich samochód. Niestety doszło do zderzenia- mówi Justyna Marynowska z fundacji „Bo w nas jest moc”.- Na skutek uderzenia oboje i Paweł i Agnieszka, doznali rozległych obrażeń wewnętrznych i zewnętrznych.

Kierowca samochodu tłumaczył, że nie zauważył motocyklistów. Małżonkowie nadal są pod opieką specjalistów. Paweł wrócił do domu, ale musi być dowożony na konsultacje. Agnieszka przebywa w szpitalu w Krakowie, gdzie przeszła już dwie skomplikowane operacje.
– Pieniądze zbierane są na ich dalsze leczenie, czyli rehabilitację prywatną i dojazdy do szpitala. Niestety lekarze przewidują, że rehabilitacja będzie długa i kosztowna. Nie wiadomo czy Agnieszka będzie tak sprawna jak przed wypadkiem- mówi Justyna Marynowska.
Fundacja zbiera pieniądze za pośrednictwem strony pomagam.pl pod hasłem „Pomoc po wypadku”, a wszystkie informacje, można znaleźć na jej profilu facebookowym.

Agnieszce i Pawłowi można pomóc wysyłając również przelew tradycyjny:
Odbiorca:
Fundacja Bo w nas jest moc
ul. Żurawinowa 2
27-400 Ostrowiec Św.
Numer subkonta w Pekao S.A.
34 1240 5035 1111 0010 8837 6405
IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych)
SWIFT/BIC: PKOPPLPW ,
Tytułem: Darowizna dla Agnieszki i Pawła

Podziel się

Ważne wydarzenia