To będzie już X Piknik Jadwiżański. Na uczestników czeka wiele atrakcji

Jadwiżański Piknik na zakończenie wakacji już po raz dziesiąty organizuje dla mieszkańców osiedla i miasta parafia św. Jadwigi na osiedlu Stawki w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Piknik – z wieloma atrakcjami – rozpocznie się w najbliższą niedzielę 4 września o 15.00. – Od godziny 15.00 z przerwą na mszę świętą o 18.00 będziemy się bawić na placu przykościelnym. Wystąpi dla nas między innymi hip-hopowy zespół chrześcijański Full Power Spirit. Jak co roku będzie grochówka, popcorn, wata cukrowa, słodki ogród ciastowy i wiele innych atrakcji. Będzie też loteria, w której każdy los wygrywa, a wśród nagród mamy miedzy innymi rowery i tablety – zaprasza ksiądz Marek Rusak, proboszcz parafii.
Zespół Full Power Spirit, który będzie muzyczną gwiazdą wieczoru zagra o 18.40, a wcześniej na scenie pojawią się: Kapela Wuja Heńka, zespół TaRuta z Tarnopola i Gramofon. Nie zabraknie także licznych stoisk przedsiębiorców, którzy zawsze chętnie włączają się w to wydarzenie. A jego celem jest nie tyle krzewienie wiary, co wspólne, przyjemne spędzanie czasu. – Dziś tak bardzo brakuje nam jedności – wyjaśnia proboszcz Rusak.

/mag/

Ważne wydarzenia