Czy ten sezon Messiego w PSG będzie lepszy?

Rok temu cały piłkarski świat był zaskoczony tym, że Lionel Messi odszedł z FC Barcelona do PSG. Wielu ludzi zawsze już będzie kojarzyła go z występami w barwach Dumy Katalonii. Jednak w tamtym sezonie widzieliśmy go w koszulkach w barwach PSG, w którym jednak zawiódł, ponieważ zdobył on mniej bramek niż nasz reprezentant Polski Przemysław Frankowski. Wielu ekspertów narzekało na jego grę oraz sposób poruszania się, ale wydaje się, że nie może on już zagrać gorszego sezonu.

Czy Lionel Messi spełni nareszcie oczekiwania kibiców z Paryża?

Wszyscy kibice PSG wierzą, że Messi w tym sezonie zdobędzie dla tej drużyny wiele ważnych bramek. W poprzednim sezonie tak naprawdę Argentyńczyk nie zagrał żadnego wybitnego spotkania w barwach tego klubu. Zdarzało mu się po prosu spacerować po boisku, co mogło powodować irytację wśród fanów drużyny ze stolicy Francji. Słabo również układała się jego współpraca z pozostałymi gwiazdami zespołu, czyli Kylianem Mbappe oraz Neymarem. Brazylijczyka Messi zna bardzo dobrze jeszcze z czasów Barcelony, ale Neymar częściej leczył kontuzję niż był na boisku. Na boiskach ligowych Messi przeprowadzał bardzo mało indywidualnych akcji, po których mógłby tworzyć sobie klarowne sytuacje. Widać było, że nie czuje się on komfortowo w tym zespole. Jednak mecz o superpuchar we Francji oraz pierwszy mecz ligowy pokazał, że Argentyńczyk jest o wiele bardziej dynamiczny, ale również zdobywa więcej goli oraz tworzy sporo sytuacji bramkowych dla siebie oraz kolegów. Należy pamiętać, że Lionel Messi przygotowuje się do mundialu, który odbędzie się na jesieni. Będzie to najprawdopodobniej ostatnia szansa, aby zdobył on mistrzostwo świata ze swoją drużyną narodową. Będzie on chciał w tym czasie być w wysokiej formie, dlatego dla PSG również może strzelać sporo bramek i zachwycać podobnie jak w Barcelonie swoją grą. Potrafi on skupić uwagę obrońców, dlatego jego koledzy z zespołu mogą mieć więcej miejsca do strzelania goli.

Lionel Messi będzie chciał także wygrać Ligę Mistrzów w barwach PSG

W tamtym roku klub z Paryża odpadł bardzo szybko z najważniejszych rozgrywek klubowych na świcie. Messi także nie zachwycił w tamtych meczach, ale przyszedł do tej drużyny, aby zdobyć z nimi pierwsze zwycięstwo w Lidze Mistrzów. nie będzie to prosta spraw, ponieważ niektóre kluby w Europie mają trochę lesze składy, a przede wszystkim dłuższe ławki rezerwowych zawodników, którzy nie obniżają poziomu drużyny, gdy wchodzą na boisko. Oczywiście wynik PSG w tych zmaganiach jest zależny także od formy Lionela Messieo oraz jego skuteczności. Należy pamiętać, że ten zawodnik należy już do starszych graczy, dlatego trochę słabiej regeneruje się, przez co może on nie być gotowy na występ we wszystkich spotkaniach. Dlatego trener drużyny z Paryża musi dobrze dysponować siłami całej drużyny, ale także samego Lionela Messiego. W kluczowych spotkaniach ten gracz powinien także bardziej pomagać w obronie niż w meczach ligowych, które są trochę łatwiejsze dla aktualnego mistrza Francji.

Oglądasz mecze Leo Messiego? Pamiętaj, że choć pewne typy bukmacherskie nie istnieją, to bukmacherzy mają ciekawe oferty na mecze z argentyńską gwiazdą.   

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018

Podziel się

Ważne wydarzenia