Pierwsze spotkanie z działaczami i sympatykami PiS po zmianach organizacyjnych w partii

fot. FB/Agata Wojtyszek

Agata Wojtyszek, która od 1 lipca jest pełnomocnikiem PiS w okręgu 82 Ostrowiec Świętokrzyski po raz pierwszy spotka się dziś z działaczami z powiatu ostrowieckiego. Towarzyszyć jej będzie minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który po zmianach w strukturach partii został opiekunem wojewódzkim.

– Jestem już po takim spotkaniu powiatowym w Sandomierzu, a dziś spotkamy się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Będziemy rozmawiać o tym, jak działać dalej, jak rozmawiać z mieszkańcami – mówi poseł Agata Wojtyszek. Zapowiada, że będzie chciała rozmawiać także na temat budowy struktur partii w gminach powiatu ostrowieckiego.
Spotkanie o 18.00 w siedzibie biura poselsko-senatorskiego w budynku 'Solidarności” przy Alei Jana Pawła II ma być też otwarte dla sympatyków. Media jednak będą mogły uczestniczyć w początkowej części spotkania.
Przypomnę, że partyjny okręg Ostrowiec Świętokrzyski, któremu przewodniczy Agata Wojtyszek obejmuje swoim zasięgiem pięć powiatów – oprócz ostrowieckiego także opatowski, sandomierski, starachowicki, skarżyski i sandomierski, a w województwie świętokrzyskim funkcjonują od lipca 3 okręgi PiS, które nadzoruje minister Adamczyk.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia