Ruszyły zapisy na półkolonie dla dzieci w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym

Moc atrakcji czeka na dzieci i młodzież, które wezmą udział w półkoloniach organizowanych w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.

Żaneta Choinka z działu marketingu informuje, że zapisy już się rozpoczęły, a turnusy, których będzie siedem rozpoczną się w lipcu.
A na co mogą liczyć uczestnicy półkolonii?
-Przede wszystkim na uczestników półkolonii czekają aktywności fizyczne, czyli wycieczki rowerowe, questingi, które monotonne zwiedzenia zamieniają w intrygującą formę odkrywania ciekawych miejsc w Bałtowie, a jest ich naprawdę dużo. Zaplanowaliśmy także zabawy na świeżym powietrzu, zadbaliśmy o różnorodność tematów oraz form warsztatów i lekcji, ponieważ zależy nam na tym, aby każde dziecko znalazło coś dla siebie – mówi Żaneta Choinka i dodaje, że warsztaty mają na celu rozbudzenie kreatywności u dzieci.
– Mali miłośnicy zabaw będą mogli w kuchni wcielić się w rolę kucharza, a tym samym pochwalić się swoimi umiejętnościami, ponieważ w Bałtowskim Zapiecku odbędą się warsztaty kulinarne – wyjaśnia.
To nie jedyne atrakcje jakie przewidział Bałtowski Kompleks Turystyczny. Podczas tygodniowego pobytu, uczestnicy zwiedzą także Ćmielów, Opatów, a także sąsiednią Skarbkę, w której znajduje się park linowy.
Oczywiście, wszystkie atrakcje Kompleksu będa do ich dyspozycji.
Zapisów na półkolonie można dokonać poprzez stronę internetową Juraparku lub telefonicznie.
Co ważne, półkolonie letnie w Bałtowie można opłacić za pomocą bonu turystycznego.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia