Śmiertelny wypadek w gminie Waśniów

źródło zdjęcia: Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

Jedna osoba zginęła, dwie zostały ranne w wyniku wypadku do jakiego doszło dziś kilka minut po godzinie 6:00 w miejscowości Dobruchna w gminie Waśniów.

[AKTUALIZACJA 9:00]: Utrudnienia potrwają przynajmniej do godziny 10:00. Według wstępnych ustaleń policji, 34-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki BMW jadąc w kierunku Ostrowca Świętokrzyskiego na łuki drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się w prawidłowo jadącym pojazdem marki Fiat. W wyniku doznanych obrażeń kierowca BMW poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierowcę i pasażerka Fiata zostali zabrani przez karetkę pogotowia do szpitala.

Ewelina Wrzesień, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu mówi, że obecnie wyjaśniane są dokładne okoliczności tego zdarzenia.
– Jak wynika ze wstępnych ustaleń doszło tam do zderzenia busa i samochodu osobowego. W zdarzeniu tym ucierpiały trzy osoby, niestety życia jednej z nich nie udało się uratować, pozostałe dwie trafiły do szpitala – mówi.
Droga w Dobruchnie jest obecnie całkowicie zablokowana. Policjanci kierują ruch objazdami.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia