Ruszyły zapisy do 2. rundy cyklu 'X MosirGutwinRun 2022 – Maraton i Półmaraton na raty”.

Na stronie www.ostrowiecbiega.pl dostępne są już formularze, za pomocą których można dokonać zapisów do 2. rundy cyklu 'X MosirGutwinRun 2022 – Maraton i Półmaraton na raty”.

W imprezie, która zaplanowana została na niedzielę 5 czerwca, tradycyjnie do wyboru będą biegi na dystansie 10 i 5 km, 5-kilometrowy marsz nordic walking oraz biegi dla dzieci na dystansach od 100 do 1000 metrów. Zapisy do drugiej i kolejnych rund odbywać się będą na dwa sposoby. Pełny formularz ze wszystkimi niezbędnymi w procesie rekrutacji do imprezy danymi osobowymi muszą wypełnić wyłącznie osoby, które zamierzają wystartować w tegorocznym cyklu po raz pierwszy. Pozostali, którzy mają już przypisany numer startowy, wypełniają uproszczony formularz potwierdzający udział w 2. rundzie, w którym deklarują dystans i konkurencję, w której chcą wystartować.
Przypomnijmy, że aby zostać sklasyfikowanym w całym cyklu, należy zaliczyć udział w co najmniej czterech z sześciu rund, kompletując maraton lub półmaraton na raty. Jak co roku na każdego komu ta sztuka się uda czeka nagroda w postaci atrakcyjnego medalu oraz okolicznościowej koszulki. Na najlepszych czekają ponadto nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych partnerów imprezy. Radio Ostrowiec objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

/marsz/

Ważne wydarzenia