Jerzy Szebla wybrany zastępcą dyrektora do spraw medycznych ostrowieckiego szpitala

Doktor Jerzy Szebla nowym zastępcą dyrektora do spraw medycznych ostrowieckiego szpitala. Zastąpi na tym stanowisku doktora Adama Karolika, który z końcem marca odszedł na emeryturę.

-Wybór oczywiście szanuje, zobaczymy jak Pan dyrektor będzie pracował. W najbliższym czasie planuje się z Jerzym Szeblą spotkać, bo jest trochę rzeczy do przekazania – komentuje wybór komisji konkursowej Marzena Dębniak, starosta ostrowiecki.
Jerzy Szebla do tej pory pory związany był ze Szpitalem Powiatowym w Chmielniku, gdzie również obejmował stanowisko zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa.
Kilka lat wcześniej pracował na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej szpitala w Czerwonej Górze skąd przeniósł się do szpitala w Rawie Mazowieckiej.
Dr Jerzy Szebla jest chirurgiem, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, ukończył też studia podyplomowe w zakresie zarządzania szpitalem i administracji zdrowiem publicznym na Wydziale Nauk o Zdrowiu Instytutu Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia