Konkurs „Pisanie jest sztuką” rozstrzygnięty

Wczoraj w Ostrowieckim Browarze Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu kaligraficznego 'Pisanie jest sztuką”, organizowanego przez Centrum Kształcenia Ustawicznego we współpracy z Urzędem Miasta.

– Jestem pod bardzo dużym wrażeniem pisma uczestników konkursu i bardzo dziękuję wszystkim za udział, za szerzenie piękna. Mimo że ocena nie była łatwa, bo poziom prac był wysoki, to mamy poczucie sprawiedliwego werdyktu. Pierwsze miejsce w tym roku zdobyła Paulina Sitarska – mówi dyrektor CKU dr Aneta Pierścińska-Maruszewska.

Wyróżnienia dostały: Edyta Jamróz, Iwona Pająk, Małgorzata Sobieraj, Anna Mrozowicz, Krystyna Sadłowska, Marzena Madej. Trzecie miejsce ex aequo jury przyznało Elżbiecie Mazur i Kindze Szczygieł, drugie miejsce ex aequo – Jadwidze Myśliwskiej i Barbarze Gratek. Nagrodzone prace będzie można podziwiać na witrynach przystankowych w Ostrowcu. Ponadto uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Przypomnijmy, że konkurs polegał na najpiękniejszym przepisaniu listu miłosnego Wisławy Szymborskiej do Kornela Filipowicza.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia