Iga, Sławek, Aniela i Kuba z Twojej okolicy potrzebują wsparcia. Pomóż im nie wydając ani złotówki!

Iga, Sławek, Aniela i Kuba z Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic to Potrzebujący, którym każdy dzień stawia nowe trudne wyzwania. Daj im nadzieję na lepsze jutro robiąc mały gest – przekazując swój 1% podatku.

Iga ma zaledwie kilka miesięcy. Od urodzenia walczy ze śmiertelną chorobą — rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Ledwie co zaczęła podnosić główkę, a już jej mięśnie odmawiają posłuszeństwa. Najbliższa rodzina żyje w strachu, co jeszcze może odebrać ta potworna choroba. Światełkiem w tunelu jest bardzo droga terapia genowa za granicą. Pomóż małej dziewczynce i jej rodzinie w nierównej walce z chorobą – przekaż Iguni swój 1% podatku.

Cukrzyca odebrała Sławkowi sprawność i jego pasję — podróże. Wcześniej chętnie chodził po górskich szlakach, ale odkąd amputowano mu nogę, jest to niemożliwe. Teraz Sławek porusza się na wózku po Ostrowcu. Potrzebna jest rehabilitacja, aby mógł starać się o protezę, która da mu więcej możliwości. Przekaż Sławkowi swój 1% i daj mu szansę, by stanąć na nogi.

Anielka od urodzenia zmaga się z wadami wrodzonymi – Zespołem Downa, wadą serduszka i obniżonym napięciem mięśniowym. Rodzice już od samego początku dbali o rehabilitację dla swojej córki i z radością patrzyli na jej efekty. Niestety ciągłe ćwiczenia pochłaniają sporą część pieniędzy z domowego budżetu. Twój 1% ma wielką MOC – przekaż go Anielce i daj jej szansę na rozwój!

Jakub rósł, ale nie mówił, zachowywał się nietypowo, uciekał od nawiązywania relacji. Lekarze nie mieli wątpliwości, że cierpi na autyzm. To trudne schorzenie, z którym trudno się żyje zarówno chłopcu, jak i jego bliskim. Nadzieją na postępy Kuby w rozwijaniu się, jest droga terapia. Dla rodziny Jakuba to niewyobrażalne środki. Przekaż chłopcu swój 1% podatku i daj mu oraz jego rodzinie nadzieję na terapię.

Iga, Sławek, Aniela i Kuba czekają na Twój gest. Pamiętaj, przekazanie 1% nic Ciebie nie kosztuje, a dla podopiecznych Fundacji Siepomaga z Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic to szansa na lepsze życie.

 

Podziel się

Ważne wydarzenia