Snow Party i konkurs na najlepsze przebranie już w tę sobotę w Szwajcarii Bałtowskiej

fot. FB/Szwajcaria Bałtowska

Ferie zimowe za nami, ale z uroków zimy wciąż można korzystać. W ten weekend Szwajcaria Bałtowska organizuje Snow Party.

Szaleć w towarzystwie muzyki klubowej na żywo będzie można na stokach stacji narciarskiej w sobotę od 20.00 aż do północy. Będą też efektowne pokazy świateł i laserów oraz konkurs na najlepsze przebranie. – Tradycyjnie podczas Snow Party będziemy wybierać najlepsze przebranie, więc jeżeli ktoś ma ochotę zostać Supermanem, Yetti lub kimkolwiek innym, to jest wspaniała okazja. Każdemu uczestnikowi konkursu na najlepsze przebranie zrobimy zdjęcie i głosowanie odbędzie się na profilu facebookowym Szwajcarii Bałtowskiej – mówi Monika Pękala z Działu Marketingu DLF Invest, czyli właściciela stacji narciarskiej.
Konkurs kierowany jest do osób w każdym wieku, a szans na nagrody starszych uczestników nie pozbawią rozczulający najmłodsi, bo przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach wiekowych – do lat 12 i powyżej. Regulamin wydarzenia opublikowany jest na stronie www.szwajcariabaltowska.pl.
Snow Party to nie jedyna atrakcja przewidziana w ten weekend w Bałtowie. – W sobotę i niedzielę zapraszamy na pokazy łyżwiarstwa figurowego Ice Show na lodowisku w godzinach 13.30, 15.30 i 17.30. Wieczorny trening na lodowisku przy muzyce na żywo odbędzie się w sobotę – wymienia Monika Pękala, przypominając, że swojej wioski wciąż nie nie opuścił jeszcze Święty Mikołaj i nadal można się z nim spotkać.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia