Dzień babci i dziadka w OBK

21 i 22 stycznia, czyli w połowie ferii zimowych, przypada Dzień Babci i Dziadka. Propozycje na wspólne świętowanie dziadków i wnuków mają ostrowieckie jednostki kultury.

– Zapraszamy dzieci z babciami i dziadkami na przykład na zajęcia podczas których dzieci stworzą dla swoich dziadków laurkę. Taka wspólna praca może pięknie łączyć – mówi Jacek Kowalczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu. Zajęcia dla dzieci odbędą się w piątek 20 stycznia o 9.30 i 12.00.
Dzień później, 22 stycznia wspólną ofertę dla dziadków i wnuków ma Miejska Biblioteka Publiczna. Będzie to Dzień Babci i Dziadka w ramach Familijnej Soboty. Początek o 11.
Zajęcia pod tytułem 'Zapamiętajcie tę chwilę’ dla babć, dziadków i wnuków organizuje też Biuro Wystaw Artystycznych. Odbędą się 30 stycznia, także o 11.00. – Chcemy zaprosić wnuki z dziadkami do zwiedzenia naszej wystawy, wykonania sobie pamiątkowych zdjęć i udziału w warsztatach, podczas których będziemy wykonywać kreatywne ramki na zdjęcia – zaprasza Justyna Łada, dyrektor BWA.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia