33.035 zł. Tyle uzbieraliśmy z licytacji 'Gwiazdki Moc’ na na antenie radia i Facebooku. Wciąż sprzedajemy kalendarze – cegiełki

Zakończyły się dodatkowe licytacje przedmiotów na Facebooku w ramach naszej świątecznej akcji charytatywnej 'Gwiazdki Moc’21’.

Dzięki Wam udało nam się uzbierać na utworzenie sali doświadczania świata w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrowcu Świętokrzyskim dodatkowe 740 zł.
Rywalizacja o przedmioty trwała do ostatnich minut i, jak się okazało, niektórzy wylicytowali więcej niż jeden przedmiot. Na przykład pan Robert aż trzy: miody podarowane przez Martę Muchę i Michała Muchę, wlaścicieli pasieki wędrownej Bzyk i dwa obrazy namalowane przez artystę ludowego Jerzego Wójtowicza.
Pani Małgorzata wylicytowała podarowane przez sklep zoologiczny 'Egzotica’ prezenty dla psiaków oraz dom z piernika.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w licytacjach!
I przypominamy, że jeszcze możecie kupować nasze kalendarze-cegiełki na 2022 rok, które także zasilą skarbonę 'Gwiazdki Moc’.
Wciąż są dostępne w naszej redakcji, która mieści się w Galerii Łysica, w starostwie powiatowym przy ul. Iłżeckiej, w przedszkolu 'Smyk’ w szkołach Konarskiego oraz w przedszkolu nr 21 na Stawkach.
W tym roku zbieraliśmy pieniądze dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego na os. Słonecznym.
Dzięki wielkiemu sercu naszych Słuchaczy udało się zebrać wspaniałą kwotę 33 035 złotych z licytacji prowadzonych na antenie i Facebooku.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia