Gwiazdki Moc. Dzień 2. Rośnie kwota na salę doświadczania świata dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

Drugi dzień świątecznej akcji charytatywnej Gwiazdki Moc. Przez cały dzień na antenie oraz facebooku licytujemy różne wspaniałe przedmioty. Mamy także kalendarze cegiełki na 2022 rok.

Do godziny 13:00 możecie wylicytować książkę 'Naturalnie’ napisaną przez dziennikarkę Agnieszkę Cegielską, od kilkunastu lat związaną z telewizją TVN, gdzie prowadziła program o tym samym tytule. Pod młotek trafia także renifer z drewnianych gałązek i konarów. Wykonany przez uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego oraz nauczycieli.
Wcześniej zakończyliśmy licytację trzech przedmiotów: zestaw ręcznie malowanych bombek, wykonanych przez Tomasza Kandybę wylicytowała Pani Ewa za 250 zł.
Wieniec bożonarodzeniowy, wykonany przez przez uczniów i nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Ostrowcu wylicytowała pani Teresa, która za wieniec zaproponowała 120 zł, wcześniej przebijając Panią Irminę.
Zakończyliśmy także licytację świątecznego drzewka – ciętej jodły kaukaskiej. Za 80 zł wylicytował ją Pan Robert.
A w studiu radiowym wciąż pojawiają się nowi goście. Odwiedzili nas ostrowieccy harcerze, dla których dwa lata organizowaliśmy akcję Gwiazdki Moc. Wówczas udało się kupić samochód – karetkę, która służy mieszkańcom powiatu.
Wszystkie licytowane dziś, a także przez cały tydzień przedmioty możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej www.radioostrowiec.pl
Sprawdzajcie także naszego radiowego facebooka. Tam licytujemy 5 przedmiotów, między innymi: Grafika 'Kobieta w czerwieni”, dwa karnety oraz dwa treningi personalne w jednym pakiecie na siłownię Impuls Czyżewscy Dom Treningu w Ostrowcu oraz stroik świąteczny z naturalnych materiałów.
Licytacje na facebooku zakończą się o godzinie 17:00.
Dochód z licytacji, które prowadzimy na antenie, facebooku oraz ze sprzedaży kalendarzy – cegiełek chcemy przeznaczyć utworzenie sali doświadczania świata w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym na os. Słonecznym w Ostrowcu.
/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia