Gwiazdki Moc 2021. Zachęcamy do kupowania kalendarzy-cegiełek na 2022 rok!

Dziś rozpoczęliśmy świąteczną akcję Gwiazdki Moc.

W tym roku chcemy wesprzeć Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, który mieści się na osiedlu Słonecznym w Ostrowcu.
Niemal 100 uczniów każdego dnia może tam uczęszczać na lekcje przechodząc cały proces edukacji szkoły podstawowej wraz z rehabilitacją i terapią, dzieci z lekkimi niepełnosprawnościami mogą zdobyć zawód, a te z cięższymi przysposobić się do zawodu, co daje im szanse na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.
W ośrodku tym ponad 30-oro dzieci ze spektrum autyzmu znajduje się pod opieką doświadczonej kadry pedagogów i terapeutów. Na wsparcie
mogą liczyć także rodzice.
Teraz do godz. 16 licytujemy roczny karnet na zajęcia w Xtreme Fitness, którego wartość wynosi 1100 zł. A obecnie jego cena na licytacji to 200 zł. Nie sama cena karnetu jest atrakcyjna ale to, że będziemy pomagać. To jest najważniejsze – mówił Daniel, trener z siłowni Xtreme Fitness.
Poza tym słodki renifer, za który pani Daniela oferuje 70 zł i karmnik dla ptaków wykonany przez uczniów ze Specjalnego Ośrodka szkolno – Wychowawczego. Cena to 30 zł.
Oprócz tradycyjnej licytacji pięknych przedmiotów na antenie radia oraz na radiowym facebooku chcemy zachęcić Państwa także do kupowania kalendarzy – cegiełek Radia Ostrowiec na 2022 rok.
Cegiełka to nie mniej niż 30 zł.
Kalendarze czekają na Państwa w naszej redakcji w Galerii Łysica.
W ich sprzedaży pomagają nam także przedszkola 19,21 i przedszkole w Częstocicach oraz szkoły nr 4 i 5 oraz liceum Broniewskiego oraz THM. Tam także można kupić kalendarz cegiełkę.
Od początku partnerem naszej akcji jest Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia