Rośniemy… Radio Ostrowiec liderem słuchalności. Każdego dnia wybiera nas już 25,9 procent Słuchaczy

Wiedzieliśmy, że warto. Wierzyliśmy w to, że można robić dobre radio nawet, jeśli jest ono lokalne. Ale prawdziwym miernikiem naszych wyobrażeń są Słuchacze. To dla nich każdego dnia przygotowujemy program, a jak go oceniają mówią badania słuchalności, które dziś prezentujemy.

To dla nas bardzo dobre informacje, za które winni jesteśmy podziękowania naszym wspaniałym Słuchaczom. Dwa tygodnie temu opublikowaliśmy badania słuchalności stacji radiowych na obszarze powiatu ostrowieckiego. Radio Ostrowiec było w nich liderem. Każdego dnia naszą stację wybierało 23,2 procent Słuchaczy. Te badania obejmowały okres 12 miesięcy – od sierpnia 2020 roku do lipca 2021 roku.
Tymczasem najnowsze badania dają nam jeszcze lepszą pozycję. Obejmują okres 12 miesięcy od października 2020 roku do września 2021. Każdego dnia Radio Ostrowiec wybiera 25,9 procent Słuchaczy w powiecie ostrowieckim!
To dla nas ogromny powód do satysfakcji…
– Każdego dnia staramy się przekazywać Państwu szereg informacji o tym, co dzieje się na terenie miasta, poszczególnych gmin oraz powiatu. Przygotowujemy informacje z kraju i ze świata tak, by w jednym serwisie informacyjnym mieli Państwo wszystkie ważne wiadomości i nie musieli ich szukać po różnych źródłach. Staramy się Państwa wprowadzić w dobry nastrój rano, wywołać uśmiech w południe, a wieczorem nastroić najlepszą muzyką – mówi Joanna Gergont, redaktor naczelna Radia Ostrowiec.
Na podium – za Radiem Ostrowiec jest Radio ZET z wynikiem 21,3 procent oraz Radio RMF FM, które wybiera każdego dnia 20 procent słuchaczy powiatu ostrowieckiego oraz Radio Rekord Świętokrzyskie z podobnym wynikiem.
Badanie Radio Track przygotowane jest przez Instytut Rynku i Opinii Kantar Polska, które od kilkunastu lat prowadzi badania słuchalności medialnego rynku stacji radiowych.

Drodzy Słuchacze – pięknie Wam dziękujemy za zaufanie…
/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia