Uwaga! Biuro Obsługi Interesanta magistratu zmienia lokalizację na czas remontu

W najbliższy czwartek i piątek 25 i 26 listopada Biuro Obsługi Interesanta ostrowieckiego urzędu miasta będzie nieczynne. Nie załatwimy tam wtedy żadnych spraw, nieczynne będą także kasy. Wszystko przez remont urzędu, który wkracza w drugi etap i obejmie między innymi sale BOI.

– W tych dniach, czwartek, piątek, przystąpimy do wyprowadzania Biura Obsługi Interesanta do nowej lokalizacji, łączenie z pracownikami i całym systemem informatycznym. Od poniedziałku 29 listopada BOI zafunkcjonuje już w nowym miejscu –  informuje Anna Niedbała, sekretarz miasta. BOI na czas remontu pomieszczeń magistratu – a powinno to potrwać do trzech miesięcy – będzie działał w sali konferencyjnej hali sportowej KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej. – Będzie to sala konferencyjna, zaadoptowana na potrzeby biura i tam mieszkańcy będą załatwiali wszystkie swoje sprawy, jakie dotąd załatwiali w BOI w budynku urzędu. Wejście na salę w hali KSZO będzie usytuowane od strony ulicy Świętokrzyskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie wiaty przystankowej. Biuro będzie pracowało w takich samych godzinach, jak dotąd, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30. Oczywiście będziemy, jak dotąd, przestrzegać i pilnować reżimu sanitarnego – dodaje sekretarz Niedbała.
Dla potrzeb Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta zaadoptowana zostanie także jedna z kas, w której dotąd kibice kupowali bilety.
Sekretarz Niedbała zaznacza, że do przeprowadzki szykują się od dawna, a żadna inna tymczasowa lokalizacja nie spełniała ich wymagań. Jak mówi, na korzyść hali sportowej KSZO przemawia wielkość pomieszczeń, infrastruktura tele-informatyczna i duży parking. Interesantów uspokaja, że niedogodność związana z koniecznością dotarcia do miejsca oddalonego od centrum nie potrwa długo. Należności cały czas będzie można opłacać przez internet. Cały czas działać będą te same numery telefonów.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia