„Pomóżmy Wioli do nas wrócić”. Lipskie Forum Kobiet zbiera pieniądze na leczenie

Lipskie Forum Kobiet wykorzystuje każdą okazję, by pomóc swojej koleżance Wioli Gajewskiej, która po ciężkim udarze potrzebuje długotrwałego leczenia.

– Chcemy poświęcić przynajmniej część zebranych pieniędzy na rehabilitację, która jest kosztowna i bardzo pomocna. Wiola powoli wraca do zdrowia i chcemy, żeby ta rehabilitacja odbyła się jak najszybciej – mówi Urszula Burdon.

W poprzednią sobotę panie zrzeszone w Lipskim Forum Kobiet podczas Święta Pszczoły w Bałtowie na stoisku częstowały herbatą zrobioną z owoców i ziół oraz domowym ciastem,a w zamian zbierały datki do puszki. Zbiórkę dla Wioli Gajewskiej prowadzą także na profilu Facebook.
– Prowadzone są licytacje na platformie Facebook. Jest tam podany numer konta, na który można wpłacać pieniądze. Można licytować różne przedmioty i dokonywać wpłat na rzecz Wioli – mówi Maryla Szymczyk.

Koleżanki gorąco proszą o udział w licytacjach. Podkreślają, że Wiola Gajewska nigdy nikomu nie odmawiała pomocy. Była bardzo zaangażowana w działalność społeczną, dzięki niej w Lipsku, ale nie tylko powstało szereg przedsięwzięć wspierających rozwój gminy i aktywizujących mieszkańców.
– Jesteśmy dobrej myśli, że Wiola do nas wróci. Jest wielkim społecznikiem oraz protektorem projektów. Zawsze udzielała wsparcia i pomocy innym – podkreśla pani Urszula.

Przypomnijmy, aby pomóc Wioli Gajewskiej można wziąć udział w licytacji na Facebooku wpisując 'Pomóżmy Wioli do nas wrócić’.

Podziel się

Ważne wydarzenia