Specjalne dyżury dla osób, które jeszcze nie wzięły udziału w Narodowym Spisie Powszechnym

żródło: pixabay.com

Mieszkańcy gminy Bodzechów, którzy jeszcze nie dokonali spisu w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego mogą to zrobić w terenie, korzystając ze wsparcia pracowników urzędu.

– Chcemy spełnić oczekiwania naszych mieszkańców dlatego uruchamiamy miejsca spisowe w terenie, w dostępnych obiektach na terenie naszej gminy, m.in. w świetlicach wiejskich. Będziemy jeździć w kolejne miejsca, by pomagać tym osobom, które jeszcze nie dokonały spisu – mówi Małgorzata Sobieraj, sekretarz gminy Bodzechów. Podkreśla, że w środę od godziny 11 do 18 pracownicy urzędu będą pełnić dyżur spisowy w świetlicy wiejskiej w Magoniach. Z kolei w najbliższy piątek (6 sierpnia), także od 12 do 18, spisać się będzie można w Sudole na posesji sołtysa. Ostatni dyżur zaplanowano na wtorek (10 sierpnia) również w godzinach popołudniowych, to jest od 12 do 18, w świetlicy wiejskiej w miejscowości Przyborów. – A spisu całej rodziny może dokonać jedna dorosła osoba – przypomina sekretarz Sobieraj.

Cały czas mieszkańcy mogą spisywać się także dzwoniąc na infolinię spisową oraz w punkcie spisowym w Urzędzie Gminy Bodzechów przy ulicy Reja 10. Do tej pory w gminie Bodzechów na 13 tysięcy osób spisało się 5800.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia