Sześć zdarzeń drogowych w ciągu ostatniej doby

Czarna seria zdarzeń drogowych na terenie powiatu ostrowieckiego. Tylko w ciągu ostatniej doby doszło tu na drogach do 6 zdarzeń drogowych z których pięć zakwalifikowano jako kolizje.

Jak informuje policja w każdym przypadku, winę ponosi kierowca, który wymusza pierwszeństwo lub nie zachował odpowiedniej odległości od pojazdu poprzedzającego.
Wczoraj do najgroźniejszych zdarzeń doszło po południu i wieczorem. Najpierw dwa samochody osobowe po godzinie 16:00 zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Polnej i Chrzanowskiego. Około dwie godziny później do podobnej kolizji doszło na skrzyżowaniach ulic Radwana, Bałtowskiej i alei Jana Pawła II. Na szczęście we wczorajszych zdarzeniach nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.
Do najgroźniej wyglądającego wypadku doszło jednak dziś około godziny 5:00 na skrzyżowaniu ulic Krzemiennej i Milewskiego, gdzie jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo. Wydarzenie nie zostało jeszcze zakwalifikowane ani jako kolizja, ani jako wypadek, ponieważ obaj kierowcy musieli zostać przewiezieni do szpitala, ponieważ uskarżali się na bóle w klatkach piersiowych.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia