XI Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu zaprasza mieszkańców miasta i okolic do udziału w XI Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca.

Zawody rozegrane zostaną w dniach od 5 do 16 lipca na boisku Orlik Ogrody, a turniejowa rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych. Organizator zaproponował rozgrywki w czterech kategoriach wiekowych: Orlik (2011 i młodsi), Młodzik (2010-2008), Junior (2007-2005) i Senior (2004 i starsi). W przypadku mniejszej ilości zgłoszonych zespołów możliwe będzie łączenie grup. Zespoły grać będą w składach sześcioosobowych – pięciu graczy w polu plus bramkarz, natomiast kadra drużyny może składać się z maksymalnie 10 zawodników.

Na Orliku w jednym czasie będą mogły przebywać wyłącznie drużyny grające bieżący mecz oraz dwie drużyny, które przygotowywać się będą do następnego meczu (rozgrzewka na boisku wielofunkcyjnym). Zgłoszenia należy składać w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu przy ul. Świętokrzyskiej 11, na Orliku Ogrody lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl – do 5 lipca.

Dla najlepszych drużyn oraz strzelców w każdej kategorii wiekowej przewidziano nagrody. Udział w turnieju jest bezpłatny.

/marsz/

Ważne wydarzenia