Ruszyły zapisy do 2. rundy IX MosirGutwinRun 2021

Od 1 do 11 czerwca trwać będą zapisy do 2.rundy cyklu 'XI MosirGutwinRun 2021 – Maraton i Półmaraton na raty”, w ramach którego można wystartować w biegach na dystansach ok. 10 i 5 km oraz w marszu nordic walking na dystansie ok 5km.

– Wymóg potwierdzenia udziału obowiązuje nie tylko nowych uczestników tegorocznej imprezy, ale również osoby, które wzięły udział w poprzednich rundach tegorocznego cyklu – informuje Jarosław Słodkiewicz z ostrowieckiego MOSiR-u. Zapisy do 2.rundy odbywać się będą dwutorowo. Tradycyjny formularz, zawierający wszystkie niezbędne dane, wypełniają wyłącznie nowi uczestnicy – niezapisani na 1. rundę. Pozostali, a więc posiadający już swoje numery startowe, potwierdzają udział wypełniając skrócony formularz, zawierający wyłącznie deklarację trasy (biegu lub marszu). Wystarczy odnaleźć się na liście, wcisnąć przycisk edycji w polu „Potwierdź” przy swoim nazwisku, wybrać dystans i potwierdzić kodem, który automatycznie zostanie wygenerowany i wysłany na adres e-mail podany podczas pierwszej rejestracji – dodaje.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl

W ramach rywalizacji dla najmłodszych odbywać się będą bieg przedszkolaków – na dystansie około 100m, bieg dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych na dystansie około 300m i bieg dla dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych na dystansie około 1000m. Zgłoszeń do biegów dzieci dokonać mogą osobiście ich opiekunowie w biurze zawodów. 2.runda cyklu 'XI MosirGutwinRun 2021 – Maraton i Półmaraton na raty” odbędzie się 13 czerwca. Radio Ostrowiec objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia