Nocny trening organizuje siłownia Impuls Czyżewscy – Dom Treningu

28 maja po blisko 7 miesięcznej przerwie działalność będą mogły wznowić siłownie i kluby fitness. Część przedsiębiorców nie chce czekać do rana z otwarciem.


Siłownia Impuls Czyżewscy – Dom Treningu przygotowała dla mieszkańców Ostrowca ciekawe wydarzenie: nocny trening, który rozpocznie się równo o północy, gdy przestaną obowiązywać obostrzenia.
– Chcieliśmy jako pierwsi otworzyć klub fitness dla wszystkich chętnych, zaraz po zdjęciu obostrzeń. Przewidujemy moc atrakcji, między innymi konkursy z nagrodami i poczęstunek. Przygotowaliśmy także oprawę świetlną i muzyczną, stworzyliśmy odpowiednią playlistę pod to wydarzenie. Każdy będzie mógł liczyć na naszą pomoc i wsparcie – zachęcają Anna i Mateusz Czyżewscy.
Podkreślają, że choć teraz optymistycznie podchodzą do luzowania obostrzeń to ostatnie kilka miesięcy, gdy nie mogli prowadzić działalności były bardzo trudne. – Dla nas szczególnie, bo rozpoczęliśmy działalność na samym początku pandemii koronawirusa – podkreślają.
– Można powiedzieć, że „przeszliśmy do legendy” jako miejsce, które się otworzyło i zaraz zamknęło, ponieważ otworzyliśmy naszą siłownię 1 marca, 14 marca niestety weszły pierwsze obostrzenia. W czerwcu mogliśmy wznowić działalność, a w październiku ponownie musieliśmy zamknąć siłownię na blisko 7 miesięcy – mówi Anna Czyżewska.
Mateusz Czyżewski dodaje, że cała branża fitness była jedną z najbardziej poszkodowanych przez obostrzenia.
– Najdłużej była zamrożona, pomoc rządowa niestety nie wystarczała nawet na pokrycie bieżących kosztów. Miejmy nadzieję, że od teraz wszystko będzie się już układało – tłumaczy.
Dzisiejszy nocny trening potrwa dwie godziny i obowiązują na niego zapisy pod numerem telefonu siłowni.

/bart/

Ważne wydarzenia