Upominki na Dzień Dziecka dla najmłodszych mieszkańców osiedla Ogrody i Złotej Jesieni

żródło: pixabay.com

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji radna miejska Joanna Pikus i Łukasz Dybiec, radny powiatowy wspólnie z Radą Osiedla Ogrody i Złotej Jesieni przygotowali dla dzieci słodkie niespodzianki.

– Z powodu pandemii nie możemy organizować pikników i innych spotkań, więc postanowiliśmy przygotować słodkie paczuszki przygotowane z myślą o najmłodszych. Myślę, że dla wszystkich łakomczuszków znajdzie się coś dobrego – mówi Joanna Pikus. Aby jednak dzieci mogły 1 czerwca odebrać upominki trzeba się zapisać. – W dniu dzisiejszym i jutrzejszym będziemy prowadzić takie zapisy. Zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia Eldorado, które znajduje się przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ulicy Polnej 3 w godzinach od 17 do 18 – wyjaśnia i dodaje, że słodkie niespodzianki otrzymają wszystkie zapisane dzieci do 12 roku życia. – Nie przewidujemy żadnych limitów. Wszystkie dzieci są nasze. Chcemy żeby były radosne i poczuły, że chcemy z nimi świętować ten dzień. Podczas zapisów będziemy wydawać takie specjalne zaproszenia, żeby wiedzieć ile takich upominków przygotować, tak aby nie zabrakło paczek dla nikogo – podkreśla radna miejska.

Rodzice powinni zabrać ze sobą dokument potwierdzający adres zamieszkania na terenie osiedla Ogrody, Radwana lub os. Patronackiego. Odbiór słodkich paczek w Dniu Dziecka będzie możliwy w godzinach od 16 do 18.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia