Bodzechowski GOPS z nową lokalizacją

żródło: google.com/maps

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bodzechowie zmieni swoją lokalizację. Po 'majówce’ mieszkańcy gminy wszelkie sprawy związane ze złożeniem różnego rodzaju wniosków, wypłatą świadczeń pieniężnych oraz ich obsługą będą mogli załatwić w nowej siedzibie przy ulicy Kilińskiego 49 L.

– Jadąc w kierunku Denkowa jest to obiekt po lewej stronie. Jest to budynek Adaxu, po prawej stronie miniemy takiego słonika. Dojazd do nowego ośrodka będzie bardzo dobrze oznakowany. Gminny ośrodek zajmie tam całą kondygnację, a wszystkie te działania są w trosce o udogodnienie załatwienia spraw przez naszych mieszkańców. Wiemy, że nasz urząd na Reja jest budynkiem ciasnym, nie ma możliwości rozbudowy ani jakiejkolwiek przebudowy tego budynku. Naszym mieszkańcom jest coraz trudniej załatwić sprawę w urzędzie, a takich zadań w bezpośrednim kontakcie dla mieszkańców przybywa – mówi Małgorzata Sobieraj, sekretarz gminy. Dodaje, że przeprowadzka ośrodka pomocy społecznej do nowej siedziby nie wpłynie na obsługę interesantów. Wszelkie sprawy związane ze zmianą lokalizacji wykonywane są po godzinach pracy urzędu. Przeprowadzka pracowników społecznych, którzy dziś dzielą budynek z urzędem gminy wpłynie pozytywnie na jakość obsługi mieszkańców. – Mieszkańcy będą mieli możliwość bardziej komfortowego załatwienia spraw, a są to sprawy trudne, krępujące. Interesanci GOPS-u będą mieli zapewnioną możliwość dyskrecji, bo są to sprawy, gdzie każdy chce zachować swoją sferę intymności czy komfortu. Dojazd do nowej siedziby jest bardzo dobry – podkreśla sekretarz Sobieraj.

Dodam, że godziny pracy GOPS-u pozostaną bez zmian. Pracownicy społeczni będą przyjmować mieszkańców w poniedziałki od godziny 7 do 16 a w pozostałe dni robocze od 7 do 15.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia