Pomóżmy Roksanie pokonać chorobę

’Numer startowy dla Roksany’ to akcja pomocy dla Roksany Niedbały, 29 latki ze Śnieżkowic, która od kilku lat walczy z nowotworem złośliwym. Organizuje ją Fundacja 'Bo w Nas Jest Moc’ i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu.

– Postanowiliśmy, że pomożemy Roksanie w ten sposób, że będzie można wylicytować numery startowe biegu z cyklu „MosirGutwinRun – Półmaraton i Maraton na Raty”. Zostało utworzone wydarzenie – „IX MosirGutwinRun 2021 – 1. runda” dostępne na platformie społecznościowej Facebook, i pod tym postem można brać udział w licytacjach – mówi Tomasz Marynowski z Fundacji 'Bo w Nas Jest Moc’.

Licytacje numerów potrwają do 30 kwietnia .Po zamknięciu aukcji opublikowana zostanie lista osób, które zadeklarowały najwyższą kwotę. Organizatorzy akcji czekać będą do 5 maja do godziny 20 na wpłaty zadeklarowanych kwot. Odbiór numerów startowych będzie możliwy od 6 maja do 7 maja, w siedzibie MOSIR-u oraz w dniu zawodów, w niedzielę 9 maja, na Gutwinie gdzie odbędzie się pierwszy z biegów tej popularnej imprezy biegowej w Ostrowcu.
Na facebookowej grupie 'Licytacje dla Roksany” Fundacji 'Bo w Nas Jest Moc” ruszyły także inne aukcje. Są dostępne koszulki, książki czy biżuteria. Do siedziby Fundacji (Ostrowiec, Rynek 10) od pn-pt w godz.11-14 można przynosić przedmioty, które następnie zostaną zlicytowane. Roksanie można pomóc dokonując dowolnej wpłaty przez stronę internetową: www.pomagam.pl/walkaroksany.

Pomóżmy młodej mamie pokonać raka !!!!
/marsz/

Ważne wydarzenia