Avia nie dała szans KSZO

W rozgrywanym dziś meczu III ligi piłki nożnej KSZO przegrał w Świdniku z tamtejszą Avią 1:3.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 21 minucie gry. Po błędzie bramkarza hutników gola zdobył Wojciech Białek. Cztery minuty później było już 1:1. Karnego na bramkę zamienił Michał Paluch. W tej odsłonie gry więcej bramek już nie widzieliśmy. Po zmianie stron goście podkręcili tempo i w 53 minucie było już 2:1 dla piłkarzy ze Świdnika. Tym razem jedenastkę na gola zamienił ponownie Białek, a KSZO musiał radzić sobie w dziesięciu. Czerwoną kartką ukarany został Maciej Kraśniewski.Lukę w szeregach KSZO w samej końcówce meczu wykorzystał Kompaniecki i ustalił wynik spotkania na 3:1. Pomarańczowo-czarni po tej porażce spadli na 11 miejsce w tabeli.