Miejskie Centrum Kultury organizuje spotkania z podróżnikami

Foto: Stanisław Dunin-Borkowski

Nowy cykl podróżniczy organizuje Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu. Spotkania odbywać się będą online na platformie ZOOM.

Najbliższe zaplanowano na najbliższą sobotę. O godzinie 18:00 o swoich doświadczeniach opowiadać będzie Anna Kmiecik, tancerka pochodząca z Kielc, która swoją karierę teraz rozwija poza granicami Polski.
– Mogę powiedzieć, że tańczyła na całym świecie. Opowie o tym, jakie doświadczenia życiowe związane z tańcem zdobyła. Warto dodać, że trafiła nawet do egzotycznych Indii, więc będzie miała o czym mówić – zachęca do wzięcia udziału w spotkaniu Jacek Kowalczyk, dyrektor MCK-u.
Zapowiada, że tego typu wydarzenia odbywać się będą cyklicznie.
– Myślę, że przynajmniej raz w miesiącu będziemy spotykać się z ciekawymi osobami. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zaprosić na takie spotkania mieszkańców Ostrowca do Ostrowieckiego Browaru Kultury, a póki co odbywać się będą one online – mówi Jacek Kowalczyk.
A dzień wcześniej MCK zaprasza na spotkanie z Bartłomiejem Kotem z pracowni ceramicznej, który poprowadzi warsztaty pt. 'Dom z papieru. Jak stworzyć plan doskonałej ucieczki od nudy’.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia