Karol Szewczyk, Grzegorz Tkaczyk i Piotr Grabarczyk w studiu Radia Ostrowiec

Piłkarze ręczni KSZO przygotowują się do startu rundy rewanżowej w pierwszoligowych rozgrywkach.

Sztab szkoleniowy i działacze dokonują transferów by wzmocnić zespół i 'bić się’ o jak najlepsze miejsce w tabeli, o czym informuje Karol Szewczyk – wiceprezes d/s piłki ręcznej KSZO.

-Staramy się robić co możemy, a obecność takich legend piłki ręcznej jak Grzegorz Tkaczyk i Piotr Grabarczyk w zespole KSZO tylko dodaje smaczku i jest świetną promocją tej dyscypliny w Ostrowcu – dodaje.

Pomóc w tym mają nowi gracze pomarańczowo-czarnych wspierani przez występujących już w drużynie szczypiornistów. Radio Ostrowiec odwiedzili zawodnicy KSZO Handball, w przeszłości reprezentanci Polski w piłce ręcznej: Grzegorz Tkaczyk i Piotr Grabarczyk. Opowiadali o swojej karierze w reprezentacji, planach sportowych na przyszłość i grze w KSZO.

Przypomnijmy, że do zespołu dołączył też Kacper Lazarowicz, były gracz Superligi. Rozgrywki pierwszej ligi piłki ręcznej startują 6 lutego. KSZO rozpocznie je od domowego meczu z Wisłą Sandomierz. I tylko szkoda, że sytuacja epidemiczna spowodowała, że spotkania będą się odbywać przy pustych trybunach.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia