Policz się z cukrzycą na Gutwinie

Już po raz czwarty pod hasłem „Policz się z cukrzycą” stowarzyszenie 'Ostrobiec’ we współpracy ze sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje bieg. Ten odbędzie się 31 stycznia stycznia na terenie ośrodka wypoczynkowego Gutwin.

– W tym roku bieg odbędzie się nietypowo bo nie w Parku Miejskim, a na Gutwnie. Zmiana lokalizacji wiąże się z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych żeby wszyscy czuli się bezpiecznie. Starty będą się odbywać co 15 minut w 20-osobowych grupach. Do wyboru zawodnicy będą mieli dwa dystanse: 1 i 5km – mówi Anna Bober z Ostrobiec, współorganizatorka imprezy.

Wszyscy chętni, którzy chcą wziąć udział w imprezie mogą wysyłać swoje zgłoszenie do biegu poprzez stronę internetową personalbest.pl lub przez facebooka stowarzyszenia. Opłata startowa wynosi 40 złotych i w całości zostanie przekazana na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.
W biegu przewidzianych jest 300 miejsc, warto więc wysłać swoje zgłoszenie wcześniej, bo nie będzie możliwości zapisów w dniu imprezy. Biegi wystartują od godziny 9 i potrwają do 11.45. Uczestnicy otrzymają okolicznościowe medale.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia