Kunowianie walczą o tytuł KGW 2020 roku. Potrzebne smsy

fb/Kunowianie

Po wygraniu etapu powiatowego i wojewódzkiego Koło Gospodyń Wiejskich Kunowianie walczy, jako jedyny reprezentant całego województwa, o wielki finał i udział w uroczystej gali ogólnokrajowego konkursu Mistrzowie AGRO. Jego organizatorem jest Polska Press.
– Od 1965 roku dbamy o zachowanie dla następnych pokoleń naszych tradycji, wspieramy organizowane w regionie wydarzenia, promujemy naszą gminę i powiat i będzie nam bardzo miło, jeżeli teraz państwo pomożecie nam – zachęca do wsparcia Kunowian w drodze po tytuł KGW 2020 roku Aleksandra Olubiec, przewodnicząca koła. – My, jako Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Kunowie bierzemy po raz pierwszy udział w tym konkursie. W powiatowych i wojewódzkich eliminacjach zajęliśmy pierwsze miejsce. Do eliminacji krajowych zakwalifikowaliśmy się z czwartm miejscem. To jest głosowanie sms’owe. To jest dla nas bardzo ważne, ponieważ, gdyby nam się udało zająć jedno z trzech pierwszych miejsc, to weźmiemy udział w wielkiej gali – dodaje.

Głosować na Kunowian w konkursie na najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich 2020 roku można tylko do godziny 21.00 30 listopada. Wystarczy wysłać sms o treści MAG.3 na numer 72355. Koszt smsa to 2 złote 46 groszy.
Gala finałowa tego konkursu odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą. Pierwsze trzy koła z największą liczbą głosów otrzymają nagrody finansowe w wysokości pięciu, trzech lub dwóch tysięcy złotych.

/mag/

Ważne wydarzenia