Koło Młodych Razem powstało w powiecie ostrowieckim

źródło grafiki: FB Młodzi Razem - Świętokrzyskie

Młodzi Razem, czyli młodzieżówka lewicowej partii Razem będzie miała koło w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na swojej stronie facebookowej ogłosili, że łącznie w regionie powstaną 3 takie koła: oprócz ostrowieckiego, także staszowskie i kieleckie.

Jak mówi Natalia Mroczkowska, członkini ostrowieckiego koła, dzięki temu lepiej będą funkcjonować świętokrzyskie struktury partii oraz zapewni to lepszy przepływ informacji.
Dodaje, że zainteresowanie przyłączeniem się do Młodych Razem jest spore. Obecnie koło liczy 9 osób, kolejne czekają na rekrutację. Są to osoby w wieku od 15 do 18 lat. Młodzieżówka bardzo mocno włącza się we wspieranie ostatnich protestów na terenie Ostrowca, planuje też kolejne inicjatywy.
– Staramy się promować partię-matkę gdzie tylko się da, będziemy pojawiać się na protestach oraz zajmować się sprawami związanymi z polityką pracowniczą, mniejszościami, będziemy je szerzyć w Ostrowcu, jak tylko się da. Nie damy spokoju mediom obecnym w naszym mieście – zapowiada Natalia Mroczkowska. Aby dołączyć do młodzieżówki, należy skontaktować się z facebookowym profilem „Młodzi Razem – Świętokrzyskie” za pomocą wiadomości prywatnej.

/bart/

Ważne wydarzenia