3. edycja Świętokrzyskiej Szkoły Liderów – trwa nabór

źródło: Kieleckie Forum Rozwoju - Kielce Plus

Warsztaty budowania kontaktów z mediami, wystąpień publicznych i zarządzania zespołem to tylko niektóre elementy zaplanowanej w ramach 3.edycji Świętokrzyskiej Szkoły Liderów, której organizatorem jest Kieleckie Forum Rozwoju – Kielce Plus.

– Będą też na pewno spotkania z politykami, ludźmi biznesu i dziennikarzami, ale także z osobami, które mają duże doświadczenie w działaniach społecznych, w organizacjach pozarządowych. Chcemy, żeby poprzez Świętokrzyską Szkołę Liderów rozwijały się kompetencje działaczy organizacji pozarządowych województwa świętokrzyskiego. Wiemy, że tak silne są organizacje pozarządowe, jak silne są ich kompetencje. Dlatego nasz projekt ma poprawiać te kompetencje, wzmacniać je oraz zachęcać ludzi do działania w sferze publicznej – mówi prezes stowarzyszenia Paweł Kwietniewski i dodaje, że w projekcie może wziąć udział każdy chętny, nie ma ograniczeń wiekowych. – Czekamy na osoby młode, ale i na te, które mają doświadczenie w organizacjach pozarządowych albo działają społecznie od wielu lat. Zapraszamy również seniorów. Podczas ostatniej edycji tak właśnie było, że pojawiły się osoby młode – licealiści, ale również i doświadczeni działacze.

W dwóch poprzednich edycjach udział wzięło około 100 osób. Nabór do Świętokrzyskiej Szkoły Liderów potrwa do 2 października. Zapisać się można wysyłając e-mail na adres: stow.kielceplus@gmail.com lub do zgłosić się wypełniając poniższy formularz.

https://forms.gle/8nWJwD3ej5XLnjkF8

/paw/

Ważne wydarzenia