Starachowicka policja szuka sprawcy śmiertelnego potrącenia rowerzysty

źródło zdjęcia: Pixabay

Policja w Starachowicach poszukuje sprawcy wczorajszego śmiertelnego potrącenia 20-letniego rowerzysty. Do zdarzenia doszło przed godziną 21:00 na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Wielka Wieś. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

– W zdarzeniu brał udział rowerzysta, który w wyniku potrącenia przez pojazd koloru srebrnego poniósł śmierć na miejscu. Natomiast kierujący samochodem odjechał z miejsca zdarzenia.- relacjonuje Paweł Kusiak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Policjanci apelują do wszystkich świadków tego zdarzenia o przekazywanie informacji, które pomogą w ustaleniu tożsamości kierowcy.
– Poszukujemy osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia jego przebiegu. Szczególnie o kontakt prosimy osoby mające w samochodzie zainstalowaną kamerę i przejeżdżały w tym czasie drogą krajową nr 42 w gminie Wąchock w miejscowości Wielka Wieś. Można stawić się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach przy al. Armii Krajowej 27 lub telefonować na całodobowe numery telefonów 47 8043 200, 47 8043 205 i 112 – mówi Paweł Kusiak.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia