Szymon Hołownia odwiedzi województwo świętokrzyskie. Najważniejsze spotkanie w Sandomierzu

Jutro, czyli w czwartek 10 września region świętokrzyski odwiedzi Szymon Hołownia. Z sympatykami spotka się w Kielcach i Sandomierzu.

– W Sandomierzu odbędzie się główne wydarzenie o godzinie 18 na Rynku, czyli otwarte spotkanie z mieszkańcami, sympatykami, wolontariuszami. W Kielcach z udziałem Szymona Hołowni otwarte zostanie biuro regionalne stowarzyszenia Polska 2050 – mówi Rafał Kasprzyk z świętokrzyskiego biura prasowego. Podkreśla, że nowo zarejestrowane stowarzyszenie Polska 2050 ma swoje struktury już w niemal wszystkich powiatach regionu. Zaznacza, że grupa liderów z Ostrowca należy do silniejszych, a ich aktywność wkrótce się ujawni. – Przygotowujemy między innymi ciekawą akcję kontraktów obywatelskich. Chcielibyśmy odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców lokalnych społeczności, pomóc w rozwiązywaniu ich problemów – wyjaśnia Rafał Kasprzyk.
Liderzy Polski 2050 zapowiadają, że będą chcieli uczestniczyć w wyborach samorządowych, parlamentarnych i w końcu prezydenckich. – To konieczne, by móc zmieniać nasz kraj na lepsze – dodaje.

/mag/

Ważne wydarzenia