Trwają zapisy do 4. rundy „VIII MosirGutwinRun 2020 – Półmaraton i Maraton na raty”

Ruszyły zapisy do 4. rundy VIII MosirGutwinRun 2020 – Półmaraton i Maraton na raty”.

Udział w tej biegowej imprezie można zgłaszać do 28 sierpnia (do godziny 12). Formularz zgłoszeniowy należy pobrać ze strony www.ostrowiecbiega.pl.

-Zapisy do 4. rundy odbywać się będą dwutorowo. Tradycyjny formularz, zawierający wszystkie niezbędne dane, wypełniają wyłącznie nowi uczestnicy – niezapisani na poprzednie rundy. Pozostali, a więc posiadający już swoje numery startowe, potwierdzają udział wypełniając skrócony formularz, zawierający wyłącznie deklarację trasy (biegu lub marszu). Wystarczy odnaleźć się na liście, wcisnąć przycisk edycji w polu „Potwierdź” przy swoim nazwisku, wybrać dystans i potwierdzić kodem, który automatycznie zostanie wygenerowany i wysłany na adres e-mail podany podczas pierwszej rejestracji – informuje Jarosław Słodkiewicz z ostrowieckiego MOSiR-u.

Przypominamy, że można wystartować w biegach na dystansach 10 i 5 km oraz w marszu nordic walking na dystansie 5 km. Bieg na 10 km rozpocznie się o 9. Na 11 zaplanowano wspólny start zawodników w biegu i marszu nordic walking na 5 km.
Czwarta runda „VIII MosirGutwinRun 2020 – Półmaraton i Maraton na raty” zaplanowana została na 30 sierpnia. Radio Ostrowiec objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia