Mecze KSZO z kibicami. Od jutra w sprzedaży karnety na rundę jesienną

W najbliższą sobotę piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec rozegrają pierwszy mecz sezonu 2020/21 przed własną publicznością.

Spotkanie z Orlętami Radzyń Podlaski budzi duże zainteresowanie wśród fanów pomarańczowo-czarnych, ale jednocześnie obawy czy mecz odbędzie się z udziałem publiczności.
Maciej Kozicki członek zarządu KSZO uspokaja i wyjaśnia.

– Mecz zostanie rozegrany jako impreza niemasowa z limitem miejsc do 999 osób. Dopuściliśmy dwie trybuny do użytku więc będzie można zachować 1,5 metrowy dystans społeczny, a kibice w spokoju obejrzą to spotkanie – podkreśla.

Od czwartku (6 sierpnia) w kasach klubowych w godz. od 11.00 do 17.00 będzie można nabywać bilety i karnety na rundę jesienną sezonu 2020/2021. Karnety z zeszłej rundy można będzie wymienić bezpłatnie na aktualny karnet. Bilety w tym sezonie kosztować będą 15 złotych, a karnety ( na 10 spotkań domowych) 120 złotych. Bezpłatne wejście na mecz przysługują dzieciom do 12 roku życia oraz osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa). Aby wejść na stadion trzeba odebrać bilet bezpłatny w klubowej kasie przed rozpoczęciem danego spotkania. Mecz z Orlętami rozpocznie się w sobotę – 8 sierpnia o 17.

Podziel się

Ważne wydarzenia