Pomóżmy Kamilkowi usłyszeć świat

Trwa akcja zbierania funduszy na leczenie 8-letniego Kamila-mieszkańca Ostrowca, który nie słyszy od urodzenia.

– Kamilek urodził się z obustronnym głębokim niedosłuchem zmysłowo-nerwowym. Zbieramy pieniądze na wszczepienie implantu ślimakowego w prawym uchu.Po pierwszej operacji, która została przeprowadzona w ubiegłym roku Kamilek zaczął słyszeć śpiew ptaków oraz wypowiadać pierwsze wyrazy – mówi Marzena Kosno, mama dziecka.

Pierwsza operacja zapewniła dziecku nowe możliwości, ale by słuch powrócił do prawie pełnej sprawności potrzebny jest kolejny zabieg. Narodowy Fundusz Zdrowia wyznaczył termin na 2024 rok. To zbyt długo bo w tym czasie Kamil być może już nigdy nie nauczy się mówić pełnymi zdaniami. – W wieku 12 lat to może to być już niemożliwe – podkreśla mama dziecka.
Aby przeprowadzić drugą operacje potrzebne są pieniądze. Do tej pory udało się zebrać ponad 80 tysięcy złotych. Brakuje jeszcze 50 tysięcy. Dlatego mama chorego chłopca prosi o pomoc i tłumaczy jak można to zrobić.

– Można wejść na stronę siepomaga.pl, wpisać w wyszukiwarkę: Kamil Kosno i dokonać wpłaty. Kamilek jest podopiecznym Fundacji „Kolorowe Motyle”, gdzie prowadzone są licytacje różnych przedmiotów, a dochód z nich jest przeznaczony na pomoc synowi – tłumaczy.

Otwórzmy serca i portfele bo każda złotówka pomoże Kamilkowi wrócić do zdrowia!!!
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia