W środę startuje X Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim organizuje X Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego.

Impreza odbędzie się w dniach od 1 do 15 lipca i zaplanowana została na boisku Orlik Ogrody.

– Turniejowa rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych. Orlik (2010 i młodsi), Młodzik (2009-2007), Junior (2006-2004) i Senior (2003 i starsi).  Zespoły grać będą w składach sześcioosobowych – pięciu graczy w polu plus bramkarz, natomiast kadra drużyny może składać się z maksymalnie 10 zawodników – informuje Grzegorz Bażant z ostrowieckiego MOSiR-u. Mecze odbywać się będą bez udziału publiczności, a na Orliku w jednym czasie będą mogły przebywać wyłącznie drużyny grające bieżący mecz oraz dwie drużyny, które przygotowywać się będą do następnego meczu – wszystko po to by zadbać o bezpieczeństwo uczestników zawodów – dodaje.
Dziś o 14 na Orliku Ogrody rozpocznie się spotkanie organizacyjne drużyn podczas, którego będzie się można jeszcze zapisać do udziału w turnieju. Dla najlepszych zespołów oraz strzelców w każdej kategorii wiekowej przewidziano nagrody. Udział w turnieju jest bezpłatny.

/marsz/

 

Podziel się

Ważne wydarzenia