Auto taksówkarza uległo wypadkowi. Koledzy zorganizowali zbiórkę na nowe auto

Taksówkarze z korporacji Ikar jednoczą się w pomocy dla swojego kolegi Artura. 11 kwietnia jego pojazd brał udział w kolizji, a auto uległo na tyle dużym zniszczeniom, że nie nadaje się już do użyteczności.


– Klienci naszej korporacji bardzo cenią sobie Artura, on sam by chciał jak najszybciej wrócić do jazdy, która jest jego jedynym źródłem utrzymania. To przesympatyczny i pomocny człowiek, który po tej sytuacji się załamał. Chcemy jakoś go wspomóc, a że nie mamy takiej ilości pieniędzy, która pozwoliłaby na zakup auta, to powstał pomysł na zbiórkę, a w grupie raźniej – tłumaczy Jakub Styczeń, kierowca taxi, który wraz z żoną postanowił uruchomić internetową zbiórkę na nowe auto dla mężczyzny.
Taksówkarz był sprawcą wypadku, dlatego nie należą mu się pieniądze z ubezpieczenia. Zbiórkę można znaleźć na portalu zrzutka.pl, wystarczy w wyszukiwarce wpisać 'Pomoc w zakupie samochodu – jedynego narzędzia pracy’. Link do zbiórki dostępny jest także na Facebooku.
– Każda złotówka się liczy i spowoduje to, że Artur będzie mógł szybciej wrócić do pracy i każdemu, kto zdecyduje się na wpłatę z całego serca gorąco dziękujemy – mówi jej współorganizator Elżbieta Styczeń. Cel zbiórki to 15 tysięcy złotych, a ta trwa do połowy maja.

/bart/

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/zm8afz

Podziel się

Ważne wydarzenia